Překlad Law of One do češtiny


Odkaz na oficiální stránku překladu na L/L Research

Pracujeme na překladu knihy Ra kontakt: učení Zákona jednoty (první díl), která obsahuje nejnovější revizi Zákonu jednoty, jak byl původně rozdělen do pěti knih. 

Sledujte naše stránky, nebo se přidejte do mailinglistu, aby vám neunikl nový obsah.

Poznámka k překladu

Překladatelé udělali maximum pro vytvoření nejlepšího překladu, kterého jsou schopní. L/L Research nicméně nemůže osobně verifikovat, že se jedná o co nejpřesnější možný překlad. Mohou zde být nesrovnalosti ve významu mezi originálním anglickým textem a přeloženou verzí. Pokud máte pochybnosti, prosím, pokud je to možné, porovnejte překlad oproti anglickému originálu a pokuste se vyjasnit, co Ra myslel.

Ra zdůraznil autenticitu ve sdílení jejich poselství. Například, v odpovědi na tazatelovu touhu vzít a zpublikovat fotky kontaktování Ra odpověděl:

88.12 Žádáme, aby jakékoliv fotografie říkaly pravdu, aby byly odatovány a zářily s jasností, aby zde nebyl jakýkoliv stín, ale byly ryzím vyjádřením, které může být nabídnuto těm, kteří hledají pravdu. Přicházíme jako skromní poslové Zákona jednoty, toužíme snížit zkreslení. Žádáme, abyste vy, kteří jste našimi přáteli, pracovali se zvážením výše uvedeného, ne s myšlenkami na rychlé odstranění nedůležitého detailu, ale, jako vždy, považovali to za příležitost být, jak adept musí, být sám sebou a nabídnout to co je ve vás a s vámi bez jakékoliv předstírání.

Prosím, kontaktujte nás nebo L/L Research emailem s jakoukoliv otázkou, kterou můžete mít k významu slov, frází nebo konceptů. My také jsme studenti této filosofie.

Přidejte se k nám

Překlady Zákona jednoty zasíláme jako náhodný citát v náhodný čas. Dá se to použít jako zajímavý nástroj nejen pro fandy "Law of One". Maximálně 2 emaily za měsíc. Přidáním se zároveň stáváte členy naší komunity.

* povinné pole

Podívat se na předchozí newslettery